אייל גולן באלבום חדש: "הלב על השולחן"

אייל גולן משיק אלבום חדש "הלב על השולחן".
השיר הפותח "היא לא את", השיר הפטריוטי "ישראל", "אתן לך" – גרסת כיסוי ל"אספרה" של חוליו איגלסיאס, השיר התימני "אשאל" עם עופר ניסים, "כל החלומות", "מנגנת את חיי" ועוד


הלב על השולחן – עטיפת האלבום החדש של אייל גולן

אייל גולן מוציא לאור את אלבומו החדש "הלב על השולחן". באלבום 17 שירים כולל הסינגלים המצליחים "את" ו-"סטטוס מאוהב". באלבום החדש לא כלולים הדואטים של אייל גולן עם דודו אהרון ועופר לוי שהקליט גולן בחודשים האחרונים.

מנגד נמצאים ב"הלב על השולחן" השיר התימני "אשאל", המבוצע בשיתוף פעולה עם מפיק הדאנס האלקטרוני עופר ניסים, "אתן לך" – חידוש בעברית ללהיט "אספרה" של חוליו איגלסיאס, שיר פטריוטי בשם "ישראל", שמזכיר שיר של אוהדי כדורגל, שירים שיעוררו עניין בנוגע לגולן ובנות זוגו לשעבר כמו "היא לא את" (וכאמור "סטטוס מאוהב"), קבוצה של שירים ברוח המוזיקה המזרחית הותיקה, קבוצה של בלדות אהבה בסגנון יווני וספרדי טכמה שירים קצביים.

"אני נרגש להשיק אלבום נוסף כבכל שנה לפני חג הפסח", אומר אייל גולן. "העונה השלישית של 'אייל גולן קורא לך' הסתיימה בהצלחה ובהתרגשות גדולה, אנחנו מתקרבים לימות הקיץ החמים ולעונת ההופעות, ודקה לפני אני רוצה להשיק את האלבום החדש שלי. גם הפעם חיפשתי להמציא את עצמי ולהעניק למאזינים ולמעריצים גיוון והפתעות. אני מקווה שהקהל יהנה גם מאלבום זה. ובהזמנות זו אני רוצה לאחל לכל עם ישראל חג פסח שמח וכשר".

"הלב על השולחן"

Share Button


לינק לשיתוף: