הזמר בן העדה הבוכרית "רומן שמחייב" נרצח !

המשטרה בודקת חשד כי הזמר רומן סימחייב, שנורה למוות לפנות בוקר (שישי) במסעדת אריסטון בראשון לציון, חוסל בכוונת תחילה ולא נורה במהלך קטטה ספונטנית שהתפתחה במקום

מאת: מערכת אתר ב.ב ווסטוק :: יום שישי 2.1.2015 :: חדשות האתר, חדשות העדה הבכרית
 
רומן שמחייב ז"ל
סימחייב, תושב רמת גן בן 41, שיחק בסדרת הטלוויזיה "שנות ה-80" של האחים שלום ומני אסייג וגילם את הדמות שליקו. מני אסייג, תסריטאי הסדרה, ספד לו: "בצער רב, בתדהמה וביגון קודר אני רוצה להודיע על מותו בטרם עת של השחקן והזמר רומן שמחייב שגילם את "שליקו" בשנות ה-80". אסייג הוסיף כי סימחייב הוא "אבדה ענקית ובלתי נתפסת של איש טוב, מוכשר ויקר! שאלוהים ישלח נחמה אמיתית לבני משפחתו ויקיריו ושלא ידעו עוד צער".

גם השחקן שלום אסייג, שהשתתף עם סימחייב בסדרה "שנות השמונים", ספד לחברו בעמוד הפייסבוק שלו. "את רומן פגשתי בפעם הראשונה כששמעתי אותו שר שיר ברוסית במועדון קריוקי, ולמרות שאני לא מבין את השפה הוא פשוט צימרר אותי עם יכולות השירה שלו", הוא סיפר. "הוא עשה תפקיד מצוין בעונה הראשונה ולכן בעונה השנייה התפקיד שלו גדל משמעותית. עצוב כמה מהר נלקחים חיים של בן אדם במדינה הזו"
מאת חדשות ערוץ 2 באינטרנט

 

לפנות בוקר פרצה קטטה במסעדת "אריסטון" בעיר בין סימחיוב שהוזמן לשיר באירוע לבין אחד הנוכחים. בשלב מסוים שלף הגבר אקדח ופתח באש לעבר הזמר. סימחייב הזעיק לעזרה את אחיו, שנפצע גם הוא ופונה לבית החולים אסף הרופא במצב בינוני.

"החשודים כופרים במעורבות באירוע"

שישה חשודים נעצרו בחשד למעורבות בקטטה שהתפתחה במסעדת אריסטון ברחוב לישנסקי בעיר. המשטרה ממשיכה בבדיקת התקרית. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום עיכבו שישה בני אדם, בהם גם בעלי המקום.

ההלוויה תתקיים ביום א' בשעה 14:00 בבית העלמין יבנה.

 

Share Button


לינק לשיתוף: