הירי נמשך: מטח לבאר שבע ואשקלון

בעוד הלחימה בעזה נמשכת, חמאס ממשיך לשגר רקטות לעבר ישראל. שמונה רקטות נורו לאזור באר שבע, 3 מהן יורטו על ידי כיפת ברזל ו-5 נפלו בשטחים פתוחים. רקטה נוספת שנורתה לאשקלון יורטה. שרידיה גרמו נזק לכבל חשמל בעיר. בתגובה לירי תקף חיל האוויר משגרים בעזה

הפעילות הקרקעית בעזה נמשכת – ואיתה גם ירי הרקטות מהרצועה: סמוך לשעה 18:15 בוצע מטח ירי נוסף לאזור באר שבע וסביבתה. שלוש רקטות יורטו מעל העיר וחמש נחתו בשטחים פתוחים. המשטרה סרקה את אזור הנפילות, ודיווחה כי אין נפגעים או נזק. זמן קצר קודם לכן יורטה רקטה שנורתה לעבר אשקלון. שרידי הרקטה פגעו בכבל חשמל בעיר אשקלון וגרמו לנזק מקומי, אך גם במקרה זה לא דווח על נפגעים. אזעקת צבע אדום נשמעה גם באזור עוטף עזה ובמועצה האזורית מרחבים.

|זמן קצר לאחר הירי לעבר באר שבע, תקף חיל האוויר את האזור ממנו שוגרו הטילים תוך פגיעה במספר משגרים.

מוקדם יותר, בעוד הלחימה בעזה נמשכת, אלוג' עודה בן ה-30 נהרג מפגיעת רקטה סמוך לדימונה, באזור הפזורה הבדואית. ארבעה בני אדם נוספים נפצעו – בתו התינוקת של עודה, כבת ארבעה חודשים, נפגעה באורח קשה, שתי נשים נפצעו בינוני וילד נפצע קל.

רקטה נוספת פגעה במבנה במועצת אשכול וגרמה לשריפה. במהלך הלילה פגעה רקטה בשטח בנוי באשדוד וגרמה לנזק. במהלך היום נורו לפחות 78 רקטות לעבר שטח ישראל, ותשע מהן יורטו על ידי מערכת "כיפת ברזל".

Share Button


לינק לשיתוף: