חשד: קשיש רצח את אחותו

בביתו של מרדכי ג'רסי נמצאה מזוודה עם שאריות דמה של אחותו. עם זאת, הוא מסרב לגלות היכן קבר אותה. במשטרה הבהירו כי הם מוכנים "לוותר על הרבה מאד כדי להביאה לקבורה"

איפה הגופה? כתב אישום יוגש מחר (שני) נגד מרדכי ג'רסי בן ה-70 בגין רצח אחותו מזל, בת ה-74, אולם למעט מזוודה מלאה בדמה, למשטרה אין קצה חוט לגבי מקום המצאה של גופתה. ג'רסי מסרב לשתף את החוקרים במיקום גופת אחותו, אותה רצח על פי החשד בעבור בצע כסף. "הייתי מוותר על הרבה בתיק הזה כדי לדעת היכן הגופה", אמר ראש צוות החקירה לוואלה! חדשות. סנגורו של החשוד מכחיש את מעורבות לקוחו ברצח וטוען כי בהיעדר גופה, כלל לא ניתן לקבוע כי מזל ג'רסי הינה מנוחה ולא נעדרת.

במשטרה חושדים כי ג'רסי רצה להשתלט על כספיה של אחותו, אשר טיפלה במשך שנים בבנו בעל הצרכים המיוחדים. בין היתר שם עינו על פי החשד על סכום כסף של למעלה ממאה אלף שקלים בחשבון הבנק של האחות ועל דירה בבעלותה ברחוב הפיקוס ביפו. מהחקירה עלה כי במהלך התקופה שקדמה להיעלמותה של מזל ג'רסי, ביקש ממנה אחיה להעביר את רכושה לרשות בנו – אולם היא סירבה.

תחילה נחקר התיק במשטרת מרחב יפתח כתיק היעדרות, זאת לאחר שב-24 בדצמבר אשתקד התקבל דיווח על היעלמותה של האישה הערירית. בין אלה שהודיעו על ההיעדרות היה גם אחיה מרדכי. הוא תלה מודעות באזור הבית שביפו, פרסם מודעה בעיתון ואף פנה לציבור בבקשה לקבל סיוע בחיפושים. התנהגותו של האח ועדויות שהצטברו במשטרה בדבר סכסוכים בין השניים עוררו חשד. צוות חקירה מיוחד בפיקודו של רב פקד מושיק רחמים הוקם במרחב יפתח כדי לחקור את ההיעלמות, אך נראה כי צוות החקירה כבר איבד זמן יקר.

Share Button


לינק לשיתוף: