סמסונג גלקסי S4 – כל השמועות על מכשיר הדגל החדש

בדומה למותג האיייפון של שחברת אפל יצרה סביב הסמארטפון היוקרתי שלה, לחברת סמסונג יש את סדרת מכשירי הדגל היוקרתית שלה – סדרת גלקסי.
בדומה ללפני השקת אייפון חדש גם לפני השקת מכשיר גלקסי אין סוף של שמועות, הדלפות, חדשות ואין סוף ספקולציות לקראת השקת מכשיר דגל חדש.
הפעם אנחנו במתח לקראת השקת הסמסונג גלקסי S4 או בשמו המלא סמסונג גלקסי s4 GT-I9500.
אז מה חברת סמסונג מבשלת לנו הפעם? חברת סמסונג מתכננת לייצר לגלקסי S4 כ100 מיליון יחידות(לעומת 60 מיליון יחידות לגלקסי S3.
גודל המסך של הגלקסי 4 צפוי להיות 5 אינץ' ברזולוציה של 1080, ובצפיות של 440 ppi מה שיהפוך אותו למסך האיכותי כיום בשוק.
מספר הליבות של מעבד הגלקסי 4 עדיין לא ידוע, ייתכן כי הוא יהיה מעבד עם 8 ליבות לעומת 4 ליבות של הגלקסי 3.
מצלמת הסמסונג גלקסי S4 צפויה להיות מצלמת 10 מגה פיקסל וגם כאן להוות שידרוג לעומת הגלקסי S3.
גרסת האנדרואיד הצפויה לגלקסי 4 היא אנדרואיד 4.2
בניגוד לשמועות שצצו בחודשים האחרונים הגלקסי 4 אינו יהיה בעל מסך גמיש, ייתכן שמכשיר הדגל הבא הגלקסי 5 יכלול מסך גמיש.
עדיין לא קיבלנו את רשימת הפיצ'רים הייחודים שיוטמאו בגלקסי S4 אך בזמן האחרון שמועות רבות על כך שהגלקסי 4 יהיה בעל הטכנולוגיה המתקדמת של גלילה באמצעות תמונות עיניים.

כיסויים לגלקסי 4 צפויים לצאת ממש עם השקת המכשיר, כיסוי לגלקסי 4 הוא חלק בלתי נפרד מכיסויים לסדרת הגלקסי של חברת סמסונג.

אין ספק שסדרת הגלקסי של סמסמונג היא מהמובילות בעולם מבחינת ביצועים, חומרה ותוכנה אך החסרון הבולט של רוב סדרת הגלקסי היא עמידות המכשירים.

מכשיר הדגל הקודם של סמסונג הגלקסי S3 עשוי כולו מפלסטיק פשוט, חוץ מהמראה הזול שעיצוב זה מקנה לו בנוסף הדבר גורם למכשיר שביר שלא שורד נפילות וחבטות קלות במיוחד.

בעיה נוספת היא שעלות התיקונים של כל חלק בסמארטפונים היקרים היא יקרה במיוחד בהתאם כאשר תיקון כפתור, שקע אוזניות, שקע טעינה וכו' מתחיל ממאתיים שקל פלוס, כאשר מדובר בהחלפת מסך של סמארטפון העלות היא בין מאות שקלים לעד 1300 לאייפון 5 לדוגמא או 1000 שקל לגלקסי 3.

הפתרון הטוב ביותר על מנת למנוע את השברים האלו היא רכישת כיסוי איכותי, בתחילת דרכם של הסמארטפונים שלטו הכיסויים ה"סיניים" בשוק, מהם כיסויים סיניים אתם שואלים? אלו כיסויים ללא חברה או מותג, רובם יפים אך מבחינת הגנה רובם בסיסית ביותר למכשיר, קיימים גם כיסויים סיניים שמחקים את הכיסויים הממותגים אך כאשר משווים במבחן ריסוק אחד מול השני הכיסוי הממותג מוכיח שוב ושוב מה הוא שווה.

כיום לאחר כמה שנים שהסמארטפונים קיימים השוק נוטה לכיוון המגנים הממותגים פשוט כי ליותר מדי אנשים נשבר הסמארטפון לאחר רכישת כיסוי סיני, בנוסף לקוחות מרוצים אשר רכשו כיסוי ממותג אשר הציל להם את הסמארטפון משבר לאחר נפילות רציניות הפיצו את היעילות של הכיסויים הממותגים שככה תפסו תאוצה עוד יותר ( לחברת OtterBox לדוגמא יש את הכיסוי Defender שכאשר היה מולבש על אייפון 4 שרד נפילה של 3 קומות ויותר(.
בתחילת הדרך היו מעט מאוד חברות מותגים של כיסויים לסמארטפונים אך קיום עקב הכיוון של השוק והביקוש הגבוה ניתן למצוא עשרות חברות אשר מייצרות כיסויים ממותגים ושלל אביזרים נוספים לסמארטפונים.

נתוני החומרה הראשוניים הוודאיים שפורסמו למכשיר הגלקסי S4 :

– 4,99? Full-HD SoLux Display מסך
– Snapdragon 600 1.9 Ghz- מעבד
– 2 GB RAM – זיכרון עבודה
– 16, 32 64 GB שלוש גרסאות זיכרון למכשיר
– 13 Megapixel מצלמה חזקה ואיכותית 13 MP
– 140.1 x 71.8 x 7.7mm- מידות הגלקסי 4
– 138 גרם – משקל
– גב פלסטיק ומסגרת הקפית אלומיניום
– סוללה מתחלפת
– צבעים לגלקסי 4 – שחור או ולבן

הסמסונג גלקסי S3 חיזק את מעמדה של סמסמונג כיצרנית מכשירי סמארטפונים מהבולטות כיום בעולם כאשר סמסונג הצליחה לשמור על יציבות והשקה של שלושה מכשירי דגל מוצרים אחד לאחר השני.

בנוסף הגלקסי S3 שבר שיאי מכירות, קבע אחוזי שביעות רצון גדולים מאוד אצל הלקוחות והוביל טכנולוגית מבחינת ביצועים ומפרט ביחס למכשירי סמארטפון אחרים של יצרניות מובילות אחרות.

אחרי השקת הגלקסי 3 שמועות רבות דיברו כי כאשר יושק האייפון 5 הגלקסי 3 יחזור למקומו הטבעי מקום שני מבחינת מכירות בעולם אך גם לאחר השקת האייפון 5 והגלקסי 3 הוכיח את עצמו מבחינת מכירות ושוב חיזק את מעמדה של סמסמונג כיצרנית סלולר מובילה.

קרדיט לאתר מאמרים ולכותב רענן ברנשטיין

Share Button


לינק לשיתוף: